• Staw_J_2
  • J2016_4
  • J2016_5

Odbiór świadectw

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie, w związku z aktualną sytuacją nie przewidujemy uroczystego zakończenia bieżącego roku szkolnego. Świadectwa oraz nagrody będzie można odbierać w sekretariacie Szkoły od piątku 26 czerwca. Podczas odbioru konieczne będzie zachowanie zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego: dezynfekcja dłoni lub rękawiczki, maseczka lub przyłbica, obowiązek utrzymywania dystansu. Odbiór dokumentu i ewentualnych nagród będzie kwitowany podpisem. Szkoła będzie pracować w pierwszym tygodniu lipca oraz w sierpniu, dokładny harmonogram zostanie opublikowany na stronie internetowej. Prosimy o kierowanie wszelkich pytań i wątpliwości na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Jesteś tutaj: